Jenkins the Valet’in ticari operasyonlar ve altyapı yazılım geliştirmesini denetleyen Web3 medya şirketi Tally Labs, düzenlenen finansman turunda 12 milyon dolar fon topladı.

Jenkins the Valet’in ticari operasyonlarını ve altyapı yazılım geliştirmesini denetleyen Web3 medya şirketi Tally Labs, düzenlenen finansman turunda 12 milyon dolar fon topladıklarını duyurdu.

Tally Labs ekibi, finansman turunda topladıkları fonları Jenkins the Valet’in fikri mülkiyetini ve ticarileştirilmesini daha geniş bir eğlence ortamı yelpazesine yaymak ve ekibini genişletmek için kullanacağını duyurdu.

Andreessen Horowitz (a16z) tarafından düzenlenen finansman turuna Web3’ün temel değerleri ve merkeziyetsiz içerik oluşturmayla bağlantılı hem risk sermayesi hem de bireysel yatırımcılardan oluşan, geniş kapsamlı uzmanlıkları ve bilgilerinden dolayı bilinçli olarak seçilen 19 yatırımcı katıldı.

Yatırımcılar arasında Sterling VC, Dapper Ventures ve Dapper Ventures CEO’su Roham Gharegozlou, Odell Beckham Jr. ve Allyson Felix gibi isimler yer aldı.

Valet Jones ile Tally Labs’ın iki kurucu ortağından biri olan Safa, Cointelegraph ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

“Bence günümüzde sermaye bulmak çok da zor değil ancak, zor olan şey parayı bulmak değil, paranın kimden geldiğidir ve biz, finansman turumuzda isteyebileceğimiz en iyi yatırımcıları bulduğumuzu düşünüyoruz.“

In light of a big week, we decided that we should have a website to showcase everything we’re building.

Warning: you may find some previously unseen content.https://t.co/vcE5Pn5OrE

— Tally Labs (@TallyLabsNFT) May 17, 2022

Valet Jones SALT Audio ile yaptığı bir podcastte, Jenkins’in daha birçok şey yapacağını, yeni yerler keşfedeceğini ve başka topluluklarla tanışacağını belirtti.

“Jenkins bizim için çok önemli bir karakter. Bu nedenle Jenkins, Tally’nin büyümesinde önemli bir rol oynayacak.”

Ayrıca, Jenkins dünyasından yayımlanacak olan ilk yayının, Bored Ape Yacht Club’ın hikayelerini ve gizemlerini açığa çıkaran kurgusal bir roman olacağını açıkladı. 10x New York Times’ın en çok satan yazarlarından Neil Strauss tarafından yazılan Bored + Dangerous adındaki kitap, şu anda Writer’s Room topluluğunun yönetim portalı aracılığı ve demokratik desteğiyle yazılıyor. Hem fiziksel hem de NFT formatında piyasaya sürülecek romanın 2022 yılının ikinci çeyreğinde yayımlanması planlanıyor.

Valet Jones, topluluklarına Web3 alanında mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için teknolojik altyapı oluşturmanın ne kadar önemli olduğuna vurgu yaparak konuşmasını sonlandırdı:

“Jenkins her yeni maceraya atıldığında ya da yeni karakterlerle tanışıp yeni maceralar yaşadığında ve içerik oluşturulduğunda, topluluk etkileşimini olabildiğince şaşırtıcı kılmak için yeni yazılımlar oluşturulacak. Yapmayı en çok sevdiğimiz şey, topluluğumuzu tüm bu gelişmelerle bir yolculuğa çıkarmak ve yeni gelişmeleri tanıtmanın yaratıcı ve eğlenceli yollarını bulmak.”

Haber Kaynağı tr.cointelegraph.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz